הבית > עלינו

ג'יאנגסו ביילי פלדה גשר ושות', בע מ הוא אחד היצרנים הגדולים מיוחדים פלדה גשר ביילי עם מובילים תהליך הייצור עבור פלדה גשרי ביילי בסין, שהיה מרתק בשורה זו במשך 20 שנה עם הבינלאומי איכות מערכת הסמכה של iso 9001: 2008, כשותף שיתוף פעולה עם מוסדות מחקר של צבא השחרור העממי.

עם הבירה טוען של 10 מיליון והיכולת חודשי של 2,500 טון ייצור סוגים שונים של גשר ביילי נתיב אחד, ג'יאנגסו גשר ביילי ושות', בע מ כעת יש 20 מהנדסים, מומחים ועובדי 430 עבור עיצוב גשר ביילי, מחקר וייצור. עד עכשיו, סוגים רבים של עמידות כיפוף ו הטיה גבוהה גשרים ביילי חדשים פותחו כדי לעמוד בדרישות עומס שונים כגון כיתה אני road, כיתה א ' כביש עירוני, אמריקה טעינת סטנדרטי HS25 והבריטים טעינת HA סטנדרטי. כל הרכיבים של ביילי גשרים הם אך ורק שנעשו על פי סיני רגיל-מהארון 728-2008 "הטכני מפרט עבור הבנייה של כביש גשרים ו Culverts" ואז נבדק, מאומת על ידי מס 2 מהנדס מחקר מכון של צבא השחרור העממי הסיני. לכן, הגשרים ביילי שנעשו על ידי ג ' יאנגסו גשר ביילי ושות', בע מ... הם לא רק בעל מוניטין טוב בשוק בסין אלא במידה רבה גם לייצא לשוק oversea כמו ניגריה, אנגולה, קונגו, קמבודיה, נפאל, ונצואלה, וייטנאם, בנגלדש, פפואה גינאה החדשה וכן הלאה.

אנו מספקים עיצוב גשר, פתרונות בנייה בכבדות דחוס מטרופוליטן ושטחים עירוניים, כמו גם במהירות מותקן גשרים מודולריים בכבישים מזין קטין באזורים כפריים. כל הפתרונות שלנו מלווה ניתוח תנועה, להבטיח אופטימיזציה, ולאחר מכן את המבנים הכי חסכוניות הדורשים תחזוקה מינימאלית.

כדי לתמוך עיצוב אנחנו מאוד מוסמך מהנדסים מנוסים פיתוח מורכבות, מולטי סטייג, פתרונות התנועה, מהנדסים מבניים שמעסיקים את ניתוח מבנה המתקדמת ביותר כדי להבטיח ביצועים ספציפיים של מבנה. שירותים הנדסיים אחרים כוללים ניתוח וניטור של מבנים קיימים גשר.

בחברת philosophy_ העסק "יושר, שיתוף פעולה, חדשנות, הצלחה ביחד", ברוכים הבאים חברים מכל העולם לעבוד יד ביד עם לנו ליצור טוב יותר מחר!

פרופיל חברה
OEM שירותים שסופקו: לא
סוג העסק: יצרן
שווקי הייצוא העיקריים: אוקיאניה