סיפון נגד החלקה

עמיד עבור שימוש חוזר ויכולת אנטי סקיד הסיפון תיאור מוצר 1 תכונות. Q195 פלדה מח ש חם, גלוון 2. כל המידות לפי בקשתך 3 אספקה מהירה ומדויקת 4. משקל נמוך יותר, הכבדות 5. קלה לתפעול 6. חומר antiskid, יותר בטוח ג'יאנגסו ביילי גשר פלדה ושות', בע מ היא אחת הגדולות...

פרטי המוצר

עמיד לדקים חוזר, נגד החלקה

תיאור המוצר

תכונות
1. Q195 פלדה מגולוונת טבילה חמה
2. בכל גודל לפי בקשתך
3. ומדויקת
4. משקל התחתון, הכבדות
5. קלה לתפעול
6. antiskid חומר, בטוח יותר

ג'יאנגסו ביילי פלדה גשר ושות', בע מ הוא אחד היצרנים הגדולים מיוחדים פלדה גשר ביילי עם מובילים תהליך הייצור עבור פלדה גשרי ביילי בסין, שהיה מרתק בשורה זו במשך 20 שנה עם הבינלאומי איכות מערכת הסמכה של iso 9001: 2008, כשותף שיתוף פעולה עם מוסדות מחקר של צבא השחרור העממי.

אנו מספקים עיצוב גשר, פתרונות בנייה בכבדות דחוס מטרופוליטן ושטחים עירוניים, כמו גם במהירות מותקן גשרים מודולריים בכבישים מזין קטין באזורים כפריים. כל הפתרונות שלנו מלווה ניתוח תנועה, להבטיח אופטימיזציה, ולאחר מכן את המבנים הכי חסכוניות הדורשים תחזוקה מינימאלית.

כדי לתמוך עיצוב אנחנו מאוד מוסמך מהנדסים מנוסים פיתוח מורכבות, מולטי סטייג, פתרונות התנועה, מהנדסים מבניים שמעסיקים את ניתוח מבנה המתקדמת ביותר כדי להבטיח ביצועים ספציפיים של מבנה. שירותים הנדסיים אחרים כוללים ניתוח וניטור של מבנים קיימים גשר.

השירותים הטובים ביותר
אנחנו יצרן מקצועי התמקדות מערכת פיגומים במשך שנים, אז בכל הגדלים מותאמים אישית הינם זמינים.
מקווה לבנות שיתוף פעולה ארוך טווח עם אתה.
אם יש לך שאלות, אל תהסס לשאול, זה יהיה תענוג גדול לשמוע ממך.

חקירה