גשר הנושאת לוחית

רכיב גשר ביילי מפרטים 1 2 לקבל את כוח התקשורת וברוחב 3 מועיל כדי איתור גשר על ירכה זה משמש עבור הגדרת גשר הכיסא, ופיזור אחיד את העומס על הקרקע. האות 1, 2, & 3 מסומן על הצלחת מיטה מייצגים בהתאמה את הגשר...

פרטי המוצר

מפרטים
רכיבים 1 גשר ביילי
2 לקבל את הכוח הקש מ וברוחב
3 מועיל לגשר איתור על ירכה

הוא משמש עבור הגדרת גשר הכיסא, ופיזור אחיד את העומס על הקרקע. האות 1, 2, & 3 מסומן על הצלחת מיטה מייצגים בהתאמה גשר יו ר מרכז-קו העמדות של שורה אחת, שורה כפולה, משולשת-שורה. בצד השני של המיטה צלחת מסומן מיקום מרכז-קו לכיוון גשר span.

גשר ביילי דורשת כלים מיוחדים או ציוד כבד לבנייה, המרכיבים גשר הם קטנים מספיק כדי להיות נישא, הגשר הוא חזק מספיק כדי לשאת. הוא נחשב דוגמה מצוינת של חיל הנדסה.

גשר ביילי דורשת כלים מיוחדים או ציוד כבד לבנייה, המרכיבים גשר הם קטנים מספיק כדי להיות נישא, הגשר הוא חזק מספיק כדי לשאת. הוא נחשב דוגמה מצוינת של חיל הנדסה.

הגשר קומפקט פאנל 200: הגשר קומפקט פאנל 200 דומה לגשר קומפקט פאנל 100 מהמראה שלהם. ההבדל הוא גובהו לוח מוגברת 2.134 מ'. זה העסיק את השיטה של המפרקים לסירוגין בין האקורדים חיזוק המפרקים בין לוחות. בשיטה זו ניתן להחסיר דפורמציה פלסטית הנגרמת על ידי לחורים המתאימים מנופחים.  שיטת מראש הקשת משמשת לקצץ בנוסף סטיה אמצע טווח ואנכי במידה גדולה יותר. הרכיבים המחוברים בולט בשיטה orienting שרוול - תיקון כדי להגביר את הדיוק של חיבורים. הטיה נוצרת המכוונת שרוולים, המתח הוא פותח ברגים, אשר להגביר את השימוש חיי המנעולים, להבטיח את שלומם של החלונית גשרים. רוח עמיד הסד עשוי להיות סוג מורכב והוא מחובר ל טרנסום/קורות כדי לשפר את היציבות הכוללת של החלונית גשרים.

החלק בין מסגרת הימור לוחות קבוע דרך גישור על מנת למנוע את הגשר כל צד כיפוף. אחרי הקמה, יהיה תואר מקושתים מראש על אורך של הגשר. חוץ מזה זה יכול להיות לצרפן יחיד-ליין גשרים. הגשר קומפקט פאנל 200 יכול גם להיות לצרפן כפול ליין גשר, ומכאן היא מרחיבה את מגוון היישומים שלה. הוא מתאים העיצובים עומס של HS-15, HS-20, HS-25 ו- pedrail-50 ועוד.

חקירה