גשר Pin

CB100 ביילי לוח Pin ומרכיב Pin קליפים 1 גשר ביילי עבור חיבור לוח ביילי עבור חיבור האגדים. יש חור עגול אחד בקצה אחד של ה-pin. הוסף את detent בטיחות בעת התקנת כל כך כפי כדי למנוע את ה-pin הטופס ושחרור. יש שקע בחלק העליון pin, עם...

פרטי המוצר

CB100 ביילי לוח Pin וסרטוני Pin

רכיבים 1 גשר ביילי עבור חיבור לוח ביילי

להתחברות האגדים. יש חור עגול אחד בקצה אחד של ה-pin. הוסף את detent בטיחות בעת התקנת כל כך כפי כדי למנוע את ה-pin הטופס ושחרור. יש שקע בראש הסיכה, עם הכיוון תואם לזה של צוהר עגול קטן. בעת התקנת, להפוך השקע מקבילי האיבר אקורד העליון & התחתון, כך detent בטיחות יכול להיות מוכנס לתוך ה-pin בצורה חלקה.
בעת הצבת גשר טריפל-שורה, לנוחות ההרכבה & הסרת, pin יש להתקין כדלקמן: הכנס את ה-pin של השורה הראשונה (שורה פנים) של השורה התחתונה מסבך מבפנים החוצה, ומתוך בחוץ כדי בתוך השורה השנייה והשלישית. כל הפינים של השורה העליונה יוכנסו מ בחוץ.
החומר של מסגרת מסבך הוא 30CrMnTi, בקוטר של 49.5 מ מ.

גשר ביילי מפרט

גשר ביילי היא סוג של נייד, pre-fabricated, גשר מסבך. היא פותחה על ידי הבריטים במלחמת העולם השנייה לשימוש צבאי, ראה שימוש נרחב על ידי הבריטים והן יחידות הנדסה הצבא האמריקאי.

גשר ביילי היו יתרונות הדורשים ללא כלים מיוחדים או ציוד כבד להרכיב. עץ ואלמנטים גשר הפלדה היו קטנים והדליקו מספיק כדי להיות נשא במשאיות והרים במקום בעבודת יד, ללא צורך בשימוש של מנוף. הגשרים היו חזקים מספיק כדי לשאת את הטנקים. גשרי ביילי ממשיכים להיות בשימוש נרחב של פרויקטים של בנייה הנדסה אזרחית, ולספק המעברים זמניים עבור תעבורה ברכב וברגל.

ההצלחה של הגשר ביילי היה בגלל העיצוב המודולרי הייחודי שלה, ואת העובדה כי אחד יכול להיות מורכבים עם עזרה מינימלית של ציוד כבד. רוב, אם לא כל, עיצובים קודמים גשרים צבאי נדרש עגורים כדי להרים את הגשר מראש ותביא אותו למקומו. החלקים ביילי היו עשויים סגסוגת פלדה סטנדרטיים, היו מספיק פשוט כי מחלקים במספר רב של מפעלים שונים יכול להיות לגמרי להחלפה. פרט יכול להתבצע על ידי מספר קטן של אנשים, ומאפשרת מהנדסי הצבא להעביר יותר בקלות, במהירות רבה יותר מאשר בעבר, בהכנת הדרך עבור חיילים ו- matériel קידום מאחוריהם. בסופו של דבר, העיצוב המודולרי אפשרו למהנדסים לבנות כל גשר ארוך וגם חזק כפי הצורך, כפילה או tripling למעלה על הלוחות תומכת בצד, או על הסעיפים roadbed.
CB100(321-Type) מבוא גשר ביילי

יישום של 100(CB100;321-Type) קומפקט פאנל סטנדרטי גשר:
גשר הסיפון רוחב: 4m
ללא אורך טווח: 9-51 מ'
לוח ממד: 3000MMX1500MM

הגשר לוח קומפקטית 100(CB100;321-Type) הוא סוג של מערכת הגשר יכול להיות דיסאסמבלר והקימו במהירות. הגשר כל מרותך עם חוזק מתיחה גבוה פלדה. וברוחב לוחות הפרדות קל משקל, הלוחות מחוברים באמצעות סיכות חיבור לוח. המרה בין החלקים קל והם קלים. קל להרכיב או לפרק ולהעביר אותם. זה גם יכול להיות התאספו לצורות שונות של החלונית גשרים על פי דרישה span שלהם אורך ותחבורה. אז, זה נרחב הוחל כפי יותר פיתחו והבטיחה את החלונית גשרים לתחבורה חירום. הוא מתאים עומס עיצובים של HS-15, HS-20, HS-25 ו- pedrail-50 ועוד.

חקירה