קומפקטי גשר 200

1. מבנה ביילי גשרים 2 מועבר בנוחות 3 מהיר התאספו זקפה/קל/מהיר מותקנים 4 עומס עצום 5 שירות ארוך חיים 6 חזקה קורוזיה שגשר ביילי הוא של ציוד גשר רגיל, שאומצה בהרחבה, הפופולרי ביותר בעולם, בעל התכונות של...

פרטי המוצר

1. מבנה ביילי גשרים
2. נוח מועבר
3 רפיד התכנסו זקפה/קל/מהיר מותקנים
4 ענק לטעון
5. אורך חיים
6 עמידות בפני קורוזיה חזק

גשר ביילי הוא של ציוד גשר רגיל, שאומצה בהרחבה, הפופולרי ביותר בעולם, בעל התכונות של מבנה פשוט, תחבורה נוח, זקפה מהירה, פירוק קל, ואילו את היתרון של העמסה כבד, היציבות הרבה וחיים עייפות ארוך המסוגל טווח חלופיים, טעינת טופס תערובת והיכולת להקים את כל סוגי גשרים זמני , מקרה חירום גשרים וגשרים קבועים. שימוש בציוד גשר, הגשר ההשעיה של טווח מגוונת יכול להיות מוקמות. הגשר יש את היתרונות של מספר רכיבים, קל משקל, בעלות נמוכה. גשר ביילי באופן דומה כמו קומפקטית 100, קומפקטי 200 לגשר הבינלאומי. זה נאספו על ידי כל לוח 3 מ', הומצא על ידי דונלד ביילי. הגשר לוח 321 יכול להיות בקלות dissembled והקימו במהירות. הגשר כל נעשית על ידי פלדה חוזק מתיחה גבוה. הקורה המרכזית לוחות קל משקל, הלוחות מחוברים באמצעות סיכות חיבור לוח. קל להרכיב או לפרק ולהעביר. זה גם יכול להיות התאספו לצורות שונות של החלונית גשרים על פי דרישה span שלהם אורך ותחבורה. אז, זה נרחב הוחל תחבורה חירום, temprary או הגשר הקבוע. העיצוב מתאים עומס הוא כזה כמו HS-15, HS-20, HS-25 ו- pedrail-50 ועוד.

גשר שימוש ואחזקה

בעקבות פעולות התחזוקה יהיה להיות מאומצת תוך שימוש הגשר.
(I) סימנים על ראש גשר תמרורים יוגדר על שתי bridgeheads, מציג את עומס רמה, הגבלת מהירות, וכו ', עם זהירות מחמירים נגד עומס יתר. במידת הצורך, לאמץ אמצעים משכנעת עומס, המהירות המותרת.
(II) בדיקה קבועה ותחזוקה, אשר תכלול
1. בדוק בקביעות שונים סיכות, בריחים, לשגר מלחציים, להשפיע הפלטה, כדי לשמור על מצב תקין.
2. לבדוק באופן קבוע יש מכל שיקוע לא אחיד לצלחת המיטה של וברוחב של רחוב של גשר גישה, להתמודד עם כל בעיה באופן מיידי.
3. כתם גריז מסביב לסיכה למניעת מי גשמים מלהיכנס את הצמצם של נקב. כתם גריז על החלק החיצוני של הברק למניעת נגד חלודה.
4. למדוד באופן קבוע את סטיה midspan למציאת יש שיפור הדרגתי. המהירות של סטיה שיפור יהיה ביחס ישיר עם מידת לובש pin ואת חריר, מידת עבור שיפור יהיה קטן מאוד. אם המהירות של סטיה שיפור מהר מדי, שזה מראה שיש נזק pin, חריר, מסבך העליון או התחתון אקורד חבר (כולל חבר אקורד מחוזק), לכן, בדיקה מפורטת יבוצעו אימוץ מדידה.
5. לבדוק באופן קבוע קיים כל סדק לסוף זכר חבר אקורד מסבך נמוכה יותר. אם יש בכלל, למדוד את האורך של קראק, לקחת מידות ניטור למניעת מסבך את גרימת נזק ו להחליף מסבך את הזמן.
6. לבדוק באופן קבוע אם יש איזה שבר, עיקול או לא שווה גשר לצלחת. . להחליף את פגומה באופן מיידי. אם יש פס תכופים של משאית מטפס על הגשר, מעקב אחר הצלחת צריך להיות סלולה הימנעות שחיקה מהירה.
7. לגשר בין רכיבים או אביזרים, למעט החלקים נוגע ללב, ציירה את שתי שכבות של צבע. שימוש ארוך והגנה החומר פלדה, הדבר הטוב ביותר יהיה לצבוע כל מעיל אחד לאחר הצבת את הגשר. רכיבים מסוימים צריך לצייר מראש לפני זקפה.
8. ניקוי סיפון הגשר באופן קבוע.

חקירה