הבית > הידע > תוכן

יתרונות של פיברגלס כבל מגש

Jul 23, 2015

1. גשר חומרים אפוקסי שרף מרוכב סוג המסגרת, בתוך קרונית שלד מתכת, צורת שלד מתכת וכבלים גשר במסגרת סעיף דומה, חומר צלחת התגלגל קר, עובי של 1.5-2.0 מ מ המראה מתכת כדי מאת בעיבוד מיוחד, להוסיף שכבה משותפת איכותי רך, שלד מתכת המוכנות ואת השכבה נגד קורוזיה העיקרי להבדל מקדם הרחבה חם לסירוגין שכבה, גשר מסגרת שלד מתכת בתוספת שכבת נגד קורוזיה הראשי , נגד קורוזיה שכבה של עובי אחיד עבור 1.5 mm - 2.0 מ מ, שכבה נגד קורוזיה הראשי מחוץ חובה יש בצפיפות גבוהה, אנטי-נזק, יש תפקיד השתקפות UV של שכבת כיסוי, חלקה מכוערים במראה, עם מאפייני הזדקנות מתקדמת של כבל מגשים ולהשתמש החיים.

2. תופיפצה שלה על ידי חומר שנבחר יש התחתונה של מקדם מוליכות חום, הלהבה retardant סוכן של השתתף גורם המוצר לא רק סקס בידוד עקשן, מאז החוצה סקס, ומציעה הוא גבוה מין שחיתות התנגדות, בעוד גם יש פריסה אור, ויכול עמידות הזדקנות, שקט אמין, עוצמות, גשר נוח, מתכת מסגרת תמיכה באמצעות , FRP מסגרת גשר נפט כימית metallurgical, מצב השחיתות חזקה להשיג באמצעות.

3. כבל גשר על פני מכונת החייזרי נזק נוטה האזורים פתוח, יש להשתמש במשטח לכיסוי. ענפים trunking או סולם כבלים, יכולות לקבל מגוון רחב של חיבור הקונכייה. יחס זהה. לזה ההבדל המראה יכול להיות מחולק: חם, טבולות גשר מגולוון, חם, טבולות גשר מגולוון, מגש מגולוון חשמלי, ריסוס אלקטרוסטטי מגשים, פיברגלס כבל מגש מגש צבע (חומר ציפוי) אש-האץ, מגש צבע, מגש חסין אש. גשרים במהירות בשנים האחרונות, לא רק הוא טורי, מינים חסיני אש על ידי הנפוץ גשר גשר, גשר נגד קורוזיה מינים אחרים, ניתן מענה מלא את הביקוש.

4. FRP כבל מגש מיקום קל, יפה, טוב אש, earthing טוב. במקום מהירה, מכני, מלאכותי עלויות נמוכות. קל משקל, באופן בהיר יותר מסורתי מגש 30% - 60%; 90% לפתוח מרחב מכונת חוזק גבוה, קל לחתוך; כדי להעשיר את הדמיון ציוד בחינם כדי לפרוס את סגנון; תוכנית כבל נתונים אביזרים יש יכולת השפעה מרשימה; ויסות הזמן והמרחב ללקוחות, השמה של הגשר מאשר המצערת מסורתי 1/3.