הבית > הידע > תוכן

יישום של פיברגלס מחוזק כבל פלסטיק מרובעים

Jul 23, 2015

התכונות העיקריות כוללות:

1. חוזק גבוה, עיצוב טוב, חוזק מתיחה גבוה של סיב זכוכית (3450mpa), ותוכנו, אורך, חוזק של הנחת טפסים ההכרעה תמיכת מוצרים. כוחו של זכוכית סיבים מחוזק חומרים מרוכבים הטרמוסטי יכול להיות בטווח של 30-1000mpa. לכן, לפי הכוח, הפקה, טכנולוגיית הייצור, כמות מחיר היכולת לעצב סיב זכוכית, הנחת טופס לאורכה.

2. זה לא שרץ סיבים רציף מחוזק thermoset סטנט מרוכבים קשיחות יותר ארצות הברית בהפקה של סיבים מחוזק ניילון מרובעים נוסף פעם 1. גם תחת עומס קבוע או דפורמציה לא מופיע כמו כבל מתכת להטות למטה.

3. מדד חמצן היא להעריך כבל אש אש בבדיקת מוצרים אמצעים. אינדקס חמצן מתייחס האש הגדולה הבוערת מאפיינים בתנאים חמצן. בשימוש צריך להיקבע על פי עוצמת הבעירה הנדסה. לדוגמה, בתנאי כבל 30, כגון קו הכוח שהצית בטעות, בתוך 4 דקות לטמפרטורות גבוהות ב-500 מעלות הצטברות חום, והתוצאה כבלי מתלקח לאורך השביתה. כבל כבל איכות צפוף, יותר דליק יותר. כבל 30, המוני עבור אורך יחידה של דליק 20.5 ק ג/מ', עכשיו עם חישובים כבל 300, המוני עבור אורך יחידה של דליק 158 ק ג/מ', יחושב על פי עוצמת אפשרי המרבי בעירה, אינדקס חמצן או פחות מ- 65%. אנו מאמינים מוצר זה אינדקס חמצן 70% את תקן מתאים. על-פי דרישות שפיתחנו כבל המשולב תמיכה באמצעות האינדקס חמצן הוא גדול או שווה ל- 70%.

אש נמוכה-עשן, נטולי הלוגן, בטיחות התרופה דרישות. אש ביצועים גבוהה יותר מפרט טכני טאיוואני עבור פיברגלס מחוזק כבל פלסטיק trunking (אינדקס חמצן של 52%), מאשר הסוגריים גומי סינתטי אשר בהתקשותו ארצות הברית מחוזק של חברה הוא הרבה יותר גבוה. מחוון זה הפך להיות לא פחות מאשר BS בריטניה מוסמכת MTR הונג קונג נפתח לרכב חדש באמצעות מחווני ללא הפרדות צבע של תקני בטיחות אש.