הבית > הידע > תוכן

מהו גשר? מבנה הגשר!

Jul 23, 2015

גשרים הן שהכן בכבלים. גשר הנדסה נפוץ, כמו כל עוד הגשר כבל, כבל מגש כפרויקט התומכים של עבודות חיווט, אין הדרכה נורמטיבית מיוחדים, של יצרן מפרט התוכנית חסרה צדדיות, כך תהליך בחירת העיצוב צריך להיות מבוסס על המערכות הקיימות חלש, סוג הכבל, מספר רציונלי שנבחר עבור הגשר. גשר כבלים יש מגוון רחב, יישומים רחב, עוצמת האור, מבנה, נמוכה עלות, בנייה פשוטה, חיווט וגמיש, ההתקנה הרגיל, המראה וכן הלאה.

כבל מגש מחולק חריצים, ארונות תקשורת מגש על הסולם, מבנה הרשת, סוגר, הכן ואביזרים הרכבה וכן הלאה. הבחירה כדאי לשים לב לכל חלקי הסדרה פוגש גשר, אוניברסלית, סטנדרטית קבוצה של דרישות. מסגרת בנייני הגשר יכול זקפה עצמאית, גם יכול לצרף שונים בנוי (מסגרת) נבנתה גלריה נדל, שפופרת סוגר שאנג, צריך פשוט מבנה משתקף, סטיילינג יפה, ואת תצורת הגמישה, תחזוקה ותפעול נוח, תכונות, כל החלקים הדרושים עבור ציפוי אבץ עיבוד, התקנה בימים מבנים חשופים של גשר מסגרת, אם נמצא ליד החוף, או שייך מחוז קורוזיה, חומר בטח יש נגד קורוזיה , וכוח ההתנגדות לחות, והצמדות טובה, התנגדות השפעה גבוהה של תכונות סקס אמיתי.

כדי להפחית משקל גם ניתן להשתמש אלומיניום כבל ומסגרת FRP גשר, גודלו צורה, טען מכיל מאפיינים, פלדה באיכות גשר basic מסגרת דומה, בשל אלומיניום, ולשתף פלדה שונים (Al = 2.7, Fe = 7.86), על ידי חישוב משקל, אלומיניום פלדה של מאשר על 1:3, על פי החומר שני מינים של מחיר השוק ההמרה, מסגרת האלומיניום גשר של עלות עולה יותר דומה ציפוי אבץ גשר פלדה מחיר גבוהה החוצה פעמיים פעמים , מסגרת גשר אלומיניום יש יפה, משקל אור, והתקנה נוחה, יתרונות, בשנים האחרונות, אלומיניום סגסוגת גשר הוחל בפרויקט.