הבית > חדשות > תוכן

כבל מגש מועדף חומרים לחיסכון באנרגיה

Jul 23, 2015

לעומת תעשיית ציוד חשמל קונבנציונאלי, ציוד כוח הרוח ליהנות ההשפעות החיוביות לא נראה גדול. החומה הגדולה ניירות ערך ג'אנג לין אמר לכתבים כי תוכנית השקעות 4 טריליון דולר עבור תעשיית החשמל רוח יש השפעה ממריצה בטווח הקצר, אבל למימון עכשיו תקופה לא קלה של ציוד כוח הרוח ייצור מפעלים כי כל הארגון כדי ההשקעה בפועל הוא קטן יחסית, אז ההשפעה הישירה לא יהיה נהדר. היד האחרת, דרישה במורד הזרם עקב ההאטה הכלכלית האטה, למרות הרוח כוח השקעות, ימשיך להתפתח, אבל יהיה "מפגר".

הכבל הראשי גשר המושג ציוד חשמלי לחיסכון באנרגיה יהפוך ללא ספק הפחתת פליטת לחיסכון באנרגיה ופיתוח אנרגיה חדשה מהיורשים ישירה. בשנת 2007, צריכת האנרגיה של סין הסתכם 2.65 מיליארד טונות פחם סטנדרטיים, 97.4% מצריכת כבל מגשים, או 2.58 מיליארד טונות. CEC הסטטיסטיקה מראה כי הדור החשמל הארצית 2007 6,000 קילוואט ומעלה את הצריכה של 1.282 מיליארד טונות של פחם, 48.4% אחוזים מכלל צריכת האנרגיה שלנו בכללותה, אז בתור צריכת האנרגיה של חשמל תעשייה עם מפתח להתמקד באזורים, כבל מגשים בפעילות פליטות זיהום ושימוש אנרגיה קשה מאוד.

יאן Biao, המאה כבל מגש תחזיות השוק אנליסט, 3-5 שנים בעתיד, בהקשר של חיסכון באנרגיה, צמצום פליטת ומגמה כוח שידור התעשייה לא מצטמצם. בנוסף, הרוח גודל קיבולת כוח הותקנו וקיבולת של תעשיית פוטו במשך כמעט 3 שנים שיעור צמיחה ממוצע של 100%, 15% של כוח גרעיני עתידי 10 קיבולת מותקנת צפויה להיות שיעור צמיחה השנתי הממוצע, הציוד כוחי המתאים יהיה פיתוח כלכלי גבוה יותר.

תחת תכנית "אחד עשר וחמש" אנרגיה מתחדשת, אנרגיה מתחדשת הלאומי 2010, הידרואלקטרית קיבולת של 190 מיליון קילוואט, מותקן אנרגיית רוח קיבולת של 10 מיליון קילוואט, פוטו קיבולת כוללת של 300,000 KW. אנרגיה מתחדשת של 2010 נתח של צריכת האנרגיה בסין הגיעה 10%, בשנת 2020 יהיה להגדיל ל- 16%.

גנרל נראה, במיוחד על ידי פליטת לחיסכון באנרגיה לקדם את טובת כולל: חשמל ציוד ההיבטים, כולל צריכת חשמל גבוהה פרמטר של מחולל קבוצה, הארובה גז ביוב desulfurization וציוד מפעל החשמל חיסכון באנרגיה; אבודים חשמלי משתנה ברגע היבטים ציוד, כולל גבוה לחץ בלחץ גבוה מיוחד וזוכה פרסוסטט גבוה, ציוד באיכות גבוהה אבודים II חשמלי משתנה פעמים ציוד היבטים, שנאי סגסוגת-קריסטל, התקן תדירות בלחץ גבוה, שום מכשיר פיצויים עבודה, מוצרים של שוק מרחב וויל רחבות יותר ויותר.