הבית > חדשות > תוכן

בניית החור T-הקורה של גשר ביילי ב Tailrace של ברית המועצות

May 27, 2017

22 ביולי, תחנת הכוח של סו Bulei חוף השנהב Côte הושלם בהצלחה הגשר תעלת tailrace הבור הראשון T-קרן בטון לשפוך. הבעלים פרויקט, מהנדס פיקוח, את חוף השנהב לשכת החקירות הלאומית המהיר, המנהיגים של מחלקת פרוייקט עדים לרגע החשוב הזה, איכות הבנייה ואת התקדמות הבנייה של הגשר היו שאושרה פה אחד על ידי הצדדים הנוגעים.

מכיוון הגשר ביילי גשר חשוב ב העיר של סן פדרו ב העיר של Soupre, זה הוא מאוד מודאג על ידי חוף השנהב הרשות המהיר ואת כל הציורים אושרו על-ידי את טאקר צרפתית, את חוף השנהב הכביש הלאומי המהיר רשות. קבלת עמדת קרן גם באמצעות מספר מפלגות נפוצות קבלה, תהליך שוטף על ידי המעבדה הלאומית בצד התחנה שהדגימה. מחלקת הפרויקטים באופן פעיל לתיאום העיצוב ציור אישור, עמדת קבלה ועוד קישורים, הושקו בהצלחה את הקורה T לשפוך.

מאז אפריל 2016, מס ' 1 מזח קרן בטון לשפוך התחיל, השלמת כיכר 2600 שפיכת בטון, עפר חפירה 5700 בהיקף מצטבר. במהלך תקופה זו הצוות של המחלקה פרויקט ברוח של עבודה קשה, אל מול טמפרטורה גבוהה, מלריה, תנאים רבים אחרים רציני טבעי, עדיין עובדים שעות נוספות בקו הבנייה. תן מלאה תהיה ליוזמה סובייקטיבית, לפתור את התנאים טרופיות בטמפרטורה גבוהה, שאיבה חזקה עם רצפת בטון ובעיות טכניות אחרות, כדי להבטיח את איכות הפרויקט תחת ההנחה של המבטיח את ההתקדמות של הפרוייקט דרישות.

גשר ביילי הוא 78 מטר אורך, בטון מזוין פשוט תמיכה T-קרן גשר, גשר לחצות (3 × 22) מטר, להגדיר 2 תפרי התפשטות, הגשר מסודר בתוך התעלה הזנב. הרוחב המלא של הגשר נמצא 10.1 m, מדרכה רחבה 1.3 m ומעקות 1.3 מ' מסודרים משני הצדדים. הנותרים 7.5m היא מיסעה ו- 2.5 ק מ דו-כיווני בין מדרון. החלק העליון של הגשר מורכב קורות 5 T לכל טווח, לגובה של 1.8 מ' ווהסתיר צלחת עובי של 0.2 מ'. רוחב האינטרנט משתנה מ- 0.2 מ' 0.48 מ', יצוק עם C40 / 50 בטון.