הבית > חדשות > תוכן

גשר צף פשוט ומהיר

May 27, 2017

גשר צף הוא נס גדול של ציפה בהיסטוריה הסינית העתיקה. בשנים המאוחרות יותר, את הפיתוח של לא רק בנהר ניתן להגדיר על הגשר הצף, ואת הנהר כמו הנהר הצהוב גם להקים גשר צף. על פי האגדה, בתחילת המאה ה -11, באזור Tongzhou מצפון Tongguan על הנהר הצהוב הקימה גשר צף גדול, גשר צף גשר עם 8 טרולים קשור, אלה שור עומד על שני הצדדים, כל עפרות ברזל עשרות אלפי ג 'ין. מאוחר יותר, בשל הצפה, גשר צף נשטף, טייוואן גם שקע לתוך הנהר. איך להעלות את השור ברזל, בזמן התנאים, זה יותר קשה. זרועות הנזיר והזרועות, שתיים מהן מלאות בקרקע האונייה, נשלחו אל המים, עם הברזל אל הברזל ואל הספינה יחד, ולאחר מכן הסירו את האדמה באונייה, את השימוש בציפה הציפה, את הטייוואן עצר את

גשר גשר צף משמש לעתים קרובות עבור הצבא, הידוע גם בשם הגשר, בגלל המאפיינים פשוט ומהיר שלה. 974 שיר Taizu, באמצע ומגיע התחתון של נהר היאנגצה

הגדר את גשר צף השני (על פי האגדה במחצבה במחוז Anhui Dangtu), הוא עבור בינג שיר לדון טאנג הדרומי, לאומי מאוחדת, כדי Jiangnan לתוך ערוץ המים הפתוחים. יואן שושלת שושלת אבות, לאיחוד של האזור הדרום מערבי, שליחת חיילים לתוך סצ 'ואן, ב Baima הנהר, Hejiang, Peijiang, Qingjiang (שניהם למעלה של ירח נהר ינגצה) ו המפלים אחרים, להקים יותר מ 20 צבא צף גשר. יש אנשים שכותבים היסטוריה כי אלה צף גשר עבור חובל Kublai מאוחדת בדרום מערב עשה נהדר.

צבא צף הקמת גשר, כאמצעי תחבורה זמני, משמש בדרך כלל כדי להעביר את הצבא, המטען. לפעמים נעשה שימוש כדי לחסום את מעשיו של זה, את הגשר הצף על הצבא, את השימוש בגשר הצף ואת פעולות המים האחרות. בשלב זה, גשר צף הפך תעלות מים.

ההיסטוריה של סין של גשר צף הגדול ביותר להגדיר, שיחק תפקיד חשוב בצבא, להיחשב המרד הממלכה השמימית Taiping בקרב שהוקם ב ווהאן, קבוצה של גשר צף.