הבית > חדשות > תוכן

על היישום של גשר רשת מסוג מסגרת בסביבה תעשייתית

Jul 23, 2015

לאורך כל הדרך, כבל הרגלי במשקי בית של הסביבה תעשייתי באמצעות הגשר סגור (הידוע גם בשם תיבת Groove), היישור של כבלי חשמל או שליטה שונים, בעוד אירופה ומדינות אחרות, מהפכני גשר--רשת-type גשר מסגרת חדשה תוך שימוש נפוץ מאוד

כשמדובר גשר רשת, צריך להפנות חברה, צרפת kabofei CABLOFIL. יכול להיקרא ממייסדי גשר רשת, הגשר החדש לא רק ב אירופה, יישום אוניברסלי של, משתמשים יותר ויותר בשוק אסיה-פסיפיק בשנים האחרונות, ובמיוחד הצמחים מזון ומשקאות, תחנות כוח, מפעלי תעשייה, התעשייה הכבדה וסביבות תעשייתיות אחרות.

מה הגשר החדש? זה יותר מסורתי סגור הגשר תועלת כאן יש לנו על מגש רשת kabofei לנציגי לעשות השוואה

קודם כל, כבל רשת פתוח של הגשר כך כל השורשים גלוי, יכול לחלוטין לשלוט באיכות הפרויקט חיווט, במקרה של תקלה בעתיד, יכול לקבוע את הכבל הבעיה ובמהירות ינקוט בצעדים מתאימים

שנית, המגש רשת פתוחה מאפשרת מכל נקודה, אשר ניתן בקלות לחבר שונות המכונות והציוד, באופן אקראי לשנות את נקודת שקע וזה קל וגמיש, והוא יכול להיות מותקן על גבי ציוד ייצור, מתחת, סביב, תוכלו בקלות ללכת בתוך המנגנון של האמצע, לאורך קווי ייצור, קווי ייצור כדי להתקין.

שלישית, kabofei יכול לשמש למגוון רחב של התקנות, ללא צורך רכיבים מותאמים אישית כגון כיפוף, טי, קרוס, משכך, וכן הלאה. רכיבים מיוחדים אלה ניתן למצוא באתר הבנייה באמצעות גשר מקטעים ישרים עם כלים פשוטים (פלייר) ישירות, ולעזור למשתמשים לקצר זמן עיצוב והתקנה. בנוסף, המבנה החדש יכול להיות גם טוב יותר מבוקרת כבלים, תחזוקה עתידית, גם זמן שדרוג זה קל מאוד.

לבסוף, עמיד, חזקה ובטוחה. Kabofei רשת מסוג גשר מסגרת עשוי פלדה באיכות גבוהה תיל המרותכים יחדיו, גשר kabofei המבחן העולמי הגדול של גשר, עם המשקל הקל של משתמשים עם ביצועים מיסב החזק ביותר. בנוסף אבץ ציפוי וגלוון טיפול פני שטח, גשר kabofei, גם עם איכות גבוהה על ידי תהליך טיהור של סדרת פלדת אל-חלד 304 L ו- 316 L, באמצעות תרסיס מלח בדיקות משטח, חיי השירות שלה הוא פי שלושה עד ארבעה פעמים שנירוסטה raw, אפילו בסביבות קשות יכול להבטיח עמידות לטווח ארוך.

בסך הכל, מגש רשת מהפכנית זו, עבור פרוייקטים תעשייתיים של מעצבים, מתקינים, משתמשי קצה עם מידה רבה של נוחות, מאמין בשוק המקומי העמקת המודעות ויופצו ההבנה של מוצר חדש זה, היישום של הגשר.