הבית > חדשות > תוכן

מוסמך "למה בכבלים Suffered רציף לחזור

Jul 23, 2015

לאחרונה, יצרן כבל במחוז ג'יאנגסו פגע שורה אוסטרליה לקוח חוזר, בעקבות המצעד חזר אצווה של 88,000 מ' כבל סולארית, התקיים בחודש אפריל של m 66,000 מקומות השיבה, סיבת ההחזרה בטעות קורע כאשר כבל נדן במהלך ההתקנה.

כבל פוטו כחיבור של רכיבי מערכת אנרגיה סולארית PV, של רכיבי מפתח של מהפך, תמיד להשתמש בתנאים סביבתיים קשים, צריך לזכור את טמפרטורה גבוהה, קרינת UV, אוזון, שינויים דרסטיים סחף חום וכימיקלים. בינתיים, במהלך התקנה ותחזוקה חייב גם לשאת את הלחץ, כיפוף, מתח, וההשפעה מתיחה וחזק. כבל פוטו אסור שיהיה רק טוב תכונות חשמליות, לנדן גם יש דרישות גבוהות יותר של תכונות תרמיות, כימי מכניים, ואת אלה תכונות רבות עוצמה, בידוד כבלים ולא שמטו את איכות חומרים וטכנולוגיה עיבוד של ההחלטה. אם הכבל למעטפת מספיק כוח כבל בידוד פגיע לפגיעה, כדי להשפיע על חייו של כבלים, אפילו מערכת השמש כולה, רציני לקרות מעגלי קצר, או אפילו אש לגרום לפציעה. כדי להבטיח את האיכות של כבלי ייצוא לעמוד בדרישות תקן, Changzhou כבל מיוחד מפעלי ייצור ייצוא הכבלים לפני דגימות שנשלח ללקוח המיועד של סוכנויות בדיקות בעל שם עולמי על פי סטנדרטים בינלאומיים ברחבי הפרוייקט בדיקה, ביצועי המוצר, מזג אוויר, סביבת ומחוונים לביצועי מכני עולים בקנה אחד עם הסטנדרטים, המוצרים שלנו כבר עברו את האישורים הרלוונטיים. אבל אוסטרליה של בסופו של דבר משתמש בחיווט הבנייה נמצא, חיווט כבל שי מסתיים הינם חייב יהיה הליבה קו ההפרדה חייב להרחיק Hou שוב, מערכת החיווט מסוף התקשרות, כבלים מאמר שתי ליבות מקבילים קו בין עיצוב רע, חיבור נקודות חיבור עבה מדי, צרים מידי, המבצע בפועל בפעולת הכי לא מקצועי כלי עזר , כפול הליבה ההפרדה שי קל מאוד לאורך נקודות החיבור של דמעה בצד סיעוד סטים, כדי הופך כבל קו הליבה של תאונה שכבת בידוד חשופות, הובילה באמצעות שי קיימת אבטחה מוסתר, וכך כל אצווה סחורות הוחזרה כל.

למה מחזירה הסמכה, בסופו של דבר סבלה במפרט המוצר מוסמך? ג'יאנגסו הלשכה הסגר, בדיקה נמצא בחקירה, בדיקות סטנדרטים ואת אינו ממצה כל דרישות המוצר, בפרט, יש דרישות ספציפיות במקרים מסוימים וסביבות. מעל החוטים הליבה של כבל החיבור נקודה לא מוזכר התקן, כמובן, אין פריט התואם הבדיקה ואת דרישות אינה מפתיעה. יצרנים מקומיים וזרים כדי הדרישות הטכניות של נקודות חיבור הם לא אותו דבר, הפרמטר עובי ורוחב שונות, אבל רובם לא לקחת בחשבון את החיווט שדה ספציפי הסביבה והתנאים ההתקנה, אז בהכרח היו בדיקות וקבלת אישורים "מוסמך" המוצר לא יכול לשמש, בסופו של דבר סבל עלולה לחזור.

בעניין הזה, במבחן הסגר סקטור הזכיר ארגוניים נלווים: עבור מרבית המוצרים מופחת לייצא הסיכון, אלא כדי אך ורק לפי המדינה יבוא קשורים או ייצור בסטנדרטים בינלאומיים, איתור מוצרים, בחוזה חתום צ'יאן גם צריך מראש ולהבין תקשורת מלא לקוחות בחו ל, מפורט מוצרים באמצעות הסביבה ועל השימושים, מחירי לפני שנשלחו דגימה שנשלחה על-ידי לקוח למשפט, משפט מוסמך Hou למדגם חותם , שוב על ידי חותם לדוגמה ייצור ואספקה, כגון לעשות שני מוצרים לעמוד בדרישות תקן, הלקוח באמצעות דרישות, כדי למנוע "מוסמך" מוצר ההחזר ניסיון עם מצב מביך, לצמצם הפסדים כלכליים מיותרים.