גשר תלוי

גשר ביילי מבוא גשר ביילי היא סוג של גשר מושעה--מערכת כבלים, שבו ניתן להשמיד את הסיפונים משמשים כחברי, המופעל על מאפייני פלדה גבוהה מתיחה לגמרי בפרק גדול, משמש בעיקר כדי להתפרס על נהר רחב, מפרץ, קניון, פו-טי...

פרטי המוצר

גשר ביילי תלוי מבוא

גשר ביילי הוא גשר די מושעה--מערכת כבלים, אשר משמשים את הסיפון פלדה כחברים, יכול להיות המופעל על מאפייני פלדה גבוהה מתיחה לגמרי בפרק גדול, משמש בעיקר כדי להתפרס נהר רחב, מפרץ, קניון, אחזקת את היתרונות של זקפה מהירה, קצרה בזמן הבנייה ואת הרכיבים הגשר ניתן להשתמש שוב ושוב; האורך טווח הוא מותאם 60-300 מ'.

זה מורכב של גשר ביילי וברוחב הראשי, כבלים ו- tower.

גשר ביילי וברוחב הראשי

אנו לאמץ גשר ביילי כמו הגשר התלוי וברוחב הראשי. גשר ביילי היא סוג של נייד, pre-fabricated, גשר מסבך. היא פותחה על ידי הבריטים במלחמת העולם השנייה לשימוש צבאי, ראה שימוש נרחב על ידי הבריטים והן יחידות הנדסה הצבא האמריקאי.

גשר ביילי היו יתרונות הדורשים ללא כלים מיוחדים או ציוד כבד להרכיב. עץ ואלמנטים גשר הפלדה היו קטנים והדליקו מספיק כדי להיות נשא במשאיות והרים במקום בעבודת יד, ללא צורך בשימוש של מנוף. הגשרים היו חזקים מספיק כדי לשאת את הטנקים. גשרי ביילי ממשיכים להיות בשימוש נרחב של פרויקטים של בנייה הנדסה אזרחית, ולספק המעברים זמניים עבור תעבורה ברכב וברגל.

ההצלחה של הגשר ביילי היה בגלל העיצוב המודולרי הייחודי שלה, ואת העובדה כי אחד יכול להיות מורכבים עם עזרה מינימלית של ציוד כבד. רוב, אם לא כל, עיצובים קודמים גשרים צבאי נדרש עגורים כדי להרים את הגשר מראש ותביא אותו למקומו. החלקים ביילי היו עשויים סגסוגת פלדה סטנדרטיים, היו מספיק פשוט כי מחלקים במספר רב של מפעלים שונים יכול להיות לגמרי להחלפה. פרט יכול להתבצע על ידי מספר קטן של אנשים, ומאפשרת מהנדסי הצבא להעביר יותר בקלות, במהירות רבה יותר מאשר בעבר, בהכנת הדרך עבור חיילים ו- matériel קידום מאחוריהם. בסופו של דבר, העיצוב המודולרי אפשרו למהנדסים לבנות כל גשר ארוך וגם חזק כפי הצורך, כפילה או tripling למעלה על הלוחות תומכת בצד, או על הסעיפים roadbed.

חקירה